Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Jak utrzymać formę - zobacz nasze interesujące podpowiedzi

  • Posted on: 4 November 2021
  • By: addmean
Anti-aging to dziedzina wiedzy zajmująca się wydłużaniem ludzkiego życia. Bowiem długie, szczęśliwe życie to odwieczne marzenie każdego z nas. Od zamierzchłych czasów wspominano o nim w baśniach i legendach, których śmiałkowie prowadzili poszukiwania źródła wody, dającej wieczną młodość oraz witalność.


tabletki
Author: Petras Gagilas
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach postęp nauki i techniki, w szczególności neurotechnologii i biotechnologii w dużej mierze nas przybliżył do spełnienia tego pragnienia. Okazuje się, iż najnowsza medycyna (elektrody EKG) ma na to receptę, która ma sprawić, że upływ czasu subtelniej obejdzie się z naszym ciałem. Na pewno kluczową rolę odgrywa zdrowa dieta. Jednym z czynników które wpływają na starzenie się jest oksydacja. Skuteczną ochroną przed nią są suplementy diety.

Jeżeli masz ochotę znaleźć materiały na ten temat, to przejdź tutaj (www.polmedico.pl/oferta/implantologia/) i zobacz inne informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

Na rynku istnieje wiele wszelakich preparatów wymiatających wolne rodniki. Po trzecie, należyte wysycenie naszego dnia porcją ruchu i prozdrowotną gimnastyką. Jednak w porównaniu z tym, co ma się zdarzyć w już nie tak odległej przyszłości, to zaledwie skromny początek.

Ray Kurzweil, naukowiec, wynalazca, informatyk, żywi przekonanie iż już niedługo wspierana informatyką medycyna tak niebywale się rozwinie, iż zasadniczo będzie możliwa naprawa każdego psującego się ludzkiego organizmu. W związku z powyższym twierdzi, iż kluczowe jest, aby we względnie dobrej kondycji doczekać owych magicznych 20 lat. Być może potem ludzkość zacznie się ocierać o nieśmiertelność?Co więc zrobić by przetrwać najbliższe dwie dekady? Jak wiemy podstawą jest stosowna suplementacja, czyli przyjmowanie substancji (witamin i innych substancji egzogennych), których nie jest w stanie dostarczyć mu codzienna dieta. A przyczyn tego stanu jest sporo najważniejsze: z wiekiem maleje zdolność organizmu do przyswajania wielu kluczowych substancji z pożywienia. Po drugie, bo we współczesnej żywności owych substancji jest...coraz mniej. Zainteresowany? Zobacz poldanen i dowiedz się więcej.

W teorię naukowca możemy wierzyć czy też nie. Czy naprawdę uda mu się przewidzieć przyszłość? Nie pozostaje nam nic innego, jak zastosować dobrą dietę, ćwiczyć, łykać suplementy, pamiętać o jego spostrzeżeniach i ...przekonać się o ich słuszności już za niedługi czas.