ludzie

Dobry sposób na coroczne roliczenie się z fiskusem

 • Posted on: 19 December 2019
 • By: addmean
oceny
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
Wszelakiego roku w okolicach nocy sylwestrowej w Twym otoczeniu wyłania się powracający wątek rozmów. Dotyczy on niezbędnej dla dorosłych ludzi czynności skarbowej, czyli podzielenia się z naszymi urzędnikami wiedzą odnośnie zdobytych przez nas przychodów.

Rozstanie to nie jest najlepsze wyjście. W większości przypadków warto podjąć trud ratowania związku i zdecydować się na profesjonalną terapię u psychologa

 • Posted on: 8 December 2019
 • By: addmean
psycholog
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Szacunki mówią, że ponad jedną trzecią zawartych małżeństw kończy rozwód. Niestety od wielu lat w tej materii utrzymuje się tendencja wzrostowa, a pary coraz częściej decydują się na ostateczne rozstanie zamiast walczyć o swój związek. Naturalnie zdarzają się sytuacje, w których nie ma najmniejszych szans na uratowanie małżeństwa, ale wiele rodzin mogłoby przetrwać nawet wielkie trudności, gdyby małżonkowie podjęli odpowiednie kroki. Jednym z najskuteczniejszych sposobów pracy nad związkiem jest terapia małżeńska. Jeszcze przed kilkoma laty ten rodzaj terapii uważany był za coś wydumanego, zbytecznego, dziś na szczęście sposób jej postrzegania uległ wielkiej zmianie.

Ośrodki leczenia uzależnień - jedyna szansa dla ludzi w ostrym nałogu

 • Posted on: 21 September 2019
 • By: addmean
blizna
Author: Ungry Young Man
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie posiadają swobodny dostęp do wielu używek. Alkohol, narkotyki w różnej postaci czy nawet papierosy to używki, które mogą nie tylko drastycznie zniszczyć zdrowie, ale przede wszystkim być powodem kryzysu w życiu. Jest to niestety wielokrotnie przyczyną konfliktów rodzinnych, rozwodów czy niekiedy innych, bardziej niebezpiecznych sytuacji, bo osoba uzależniona nie rozróżnia świata poza używką.

Leki pomagają, ale pamiętaj o podstawowych zasadach

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
tabletki
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
O tak zwanych suplementach diety w sumie napisano sporo. Zasadniczo nie są one tak jakby rozwiązaniem wszelkich kłopotów zdrowotnych, lecz można śmiało powiedzieć, że w większości przypadków sprawiają, że wreszcie człowiek może dużo lepiej żyć.

Efektowne sposoby odchudzania podczas czynnych wczasów

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
turnusy odchudzające
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Dużo ludzi w Polsce obecnie walczy z problemami własnej tuszy. Wszystko ma związek z wieloma chorobami i nieokiełznanym jedzeniem kalorycznego pokarmu. Osoby o wiotkiej odporności psychicznej popadają w anoreksję, co jednak jest bardzo kłopotliwym zjawiskiem i bardzo trudno je wyleczyć. Większośćosób jednak potrafi ukończyć szkodzącą zdrowiu kurację w idealnym czasie. Niekiedy jednak ciężko jest samotnie poradzić sobie z nadmierną wagą, a różne diety są nieskuteczne i – przy okazji – pochłaniają tylko czas.

Wyrzuć okulary - dowiedz się, Ile kosztuje laserowa korekcja wzroku? Laserowa korekcja wzroku coraz bardziej znaną metodą korygowania wady wzroku.

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
zdrowie - fotogram
Author: Charles Haynes
Source: http://www.flickr.com
Masz już dość noszenia okularów i szkieł kontaktowych, jednak posiadasz za dużą wadę wzroku, która uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie codziennych? Laserowa korekcja wzroku rozwiąże ten problem
.