kursy

Jakimi szkoleniami będą zainteresowani menedżerowie pracujący w hipermarketach

  • Posted on: 1 June 2020
  • By: addmean
szkolenie
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Praca w supermarkecie do łatwych na pewno się nie zalicza. Bodajże w najgorszej sytuacji pozostają panie, które pracują jako kasjerki, ponieważ muszą przez caluteńką dniówkę siedzieć za kasą, przerzucać tony towarów, w tym również kilkunastokilogramowe opakowania z cukrem lub wodą źródlaną i jeszcze poza tym dokładnie wydawać resztę. Jednak ci, którzy pracują za biurkiem świetnie wiedzą, że nerwowe sytuacje są także i dla nich codziennością i też wywołują uczucie znużenia. Nic dziwnego więc w tym, że przedstawiciele kadry zarządzającej zatrudnieni w sklepach wielkopowierzchniowych chcą cały czas się dokształcać, aby lepiej organizować własną pracę, jak również dobrze nadzorować poczynania podwładnych.

Szkolenia potrzebne w każdej pracy, czyli o takim, w jaki sposób podnieść swoje kwalifikacje?

  • Posted on: 30 January 2020
  • By: addmean
agregaty prądotwórcze w akcji
Author: U.S. Naval Forces Central Command
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie konkurencja na rynku pracy jest znacznie znaczniejsza. Nic więc dziwnego, że wymagania pracodawców dotyczące idealnego kandydata do pracy są znacznie większe. Jak zwiększyć własne kompetencje, aby stać się atrakcyjnym kandydatem do pracy? Jak odmienić pasmo niepowodzeń w poszukiwaniach pracy, jeśli chcemy pozyskać atrakcyjną dla nas posadę?

Na czym polega coaching i szkolenia sprzedażowe i do czego służą w biznesie?

  • Posted on: 15 October 2019
  • By: addmean
coaching
Author: www.istockphoto.com
Source: www.istockphoto.com
Potrzeba Ci szkoleń personalnych? Prowadzisz projekt i nie wiesz jak wykorzystać swój potencjał, a może jesteś kierownikiem i zarządzasz grupą ludzi? Jeśli tak to przekonaj się czym jest coaching!

Coaching prowadzony jest z powodzeniem w wielu miastach Polski.

Twój zakład naprawdę ma szansę odnieść sukces, jednak musisz zadbać o innowacyjność

  • Posted on: 5 September 2019
  • By: addmean
pracownik
Author: Benjamin Linh VU
Source: http://www.flickr.com
Co roku na rynek wchodzą nowe przedsiębiorstwa, które pragną odnieść sukces na arenie biznesu. Jednak w mnogich wypadkach inwestycja kończy się fiaskiem, a statystyki pokazują, że dużo zakładów zamyka swe podwoje już po krótkiej działalności.