kursy

Na czym polega coaching i szkolenia sprzedażowe i do czego służą w biznesie?

  • Posted on: 28 September 2021
  • By: addmean
coaching
Author: www.istockphoto.com
Source: www.istockphoto.com
Szukasz szkoleń indywidualnych? Prowadzisz projekt i nie wiesz jak wykorzystać swój potencjał, a może jesteś kierownikiem i kierujesz grupą ludzi? Jeśli tak to przekonaj się co to jest coaching!

Coaching proponowany jest z powodzeniem w wielu miastach Polski.

Szkolenia potrzebne w każdej pracy, czyli o takim, w jaki sposób podnieść swoje kwalifikacje?

  • Posted on: 19 September 2020
  • By: addmean
agregaty prądotwórcze w akcji
Author: U.S. Naval Forces Central Command
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie konkurencja na rynku pracy będzie coraz znaczniejsza. Nic więc dziwnego, że wymagania pracodawców dotyczące idealnego kandydata do pracy będą coraz większe. Jak zwiększyć swoje kompetencje, by stać się atrakcyjnym kandydatem do pracy? Jak zmienić pasmo niepowodzeń w poszukiwaniach pracy, skoro chcemy zdobyć atrakcyjną dla nas posadę?

Twój zakład naprawdę ma szansę odnieść sukces, jednak musisz zadbać o innowacyjność

  • Posted on: 8 August 2020
  • By: addmean
pracownik
Author: Benjamin Linh VU
Source: http://www.flickr.com
Co roku na rynku pojawiają się nowe zakłady, które chcą zyskać sławę na arenie biznesu. Mimo wszystko w wielu wypadkach interes kończy się fiaskiem, a statystyki udowadniają, że wiele przedsiębiorstw zamyka swoje podwoje już po niedługiej działalności.

Jakimi szkoleniami będą zainteresowani menedżerowie pracujący w hipermarketach

  • Posted on: 1 June 2020
  • By: addmean
szkolenie
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Praca w supermarkecie do łatwych na pewno się nie zalicza. Bodajże w najgorszej sytuacji pozostają panie, które pracują jako kasjerki, ponieważ muszą przez caluteńką dniówkę siedzieć za kasą, przerzucać tony towarów, w tym również kilkunastokilogramowe opakowania z cukrem lub wodą źródlaną i jeszcze poza tym dokładnie wydawać resztę. Jednak ci, którzy pracują za biurkiem świetnie wiedzą, że nerwowe sytuacje są także i dla nich codziennością i też wywołują uczucie znużenia. Nic dziwnego więc w tym, że przedstawiciele kadry zarządzającej zatrudnieni w sklepach wielkopowierzchniowych chcą cały czas się dokształcać, aby lepiej organizować własną pracę, jak również dobrze nadzorować poczynania podwładnych.