psychika

Nie należy mówić, iż nie mamy chwili słabości, skoro w rzeczywistości one występują. Na problemy są przecież metody

  • Posted on: 9 October 2020
  • By: addmean
psycholog
Source: flickr.com
Nie ma tak naprawdę jednej jedynej rady na wszystkie trudności, jakie mogą nam przeszkodzić w życiu. Są one niestety naturalnym procesem, więc zamiast je odrzucać, udawać, że nic nam nie jest, powinniśmy je zatwierdzić. To nie oznacza, że się poddajemy, na pewno nie, jeśli bowiem zaakceptujemy nasze problemy, mniej korzystne dni, jakich doświadczamy, to będziemy choć wiedzieć, z którym wrogiem mamy do czynienia.

Kiedy należy poprosić o pomoc psychologa oraz jak znaleźć najlepszego eksperta?

  • Posted on: 7 May 2020
  • By: addmean
Psycholog
Author: Ion Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Poproszenie o pomoc terapeuty nie powinno być powodem do wstydu. Rozmowa z ekspertem pomaga spojrzeć na kłopoty z dystansu, umożliwia uporządkowanie emocji. Jak jednakże wybrać najskuteczniejszego specjalistę spośród wszystkich przyjmujących we Wrocławiu?

Zdrowy styl odżywiania stanowi podstawę dobrego samopoczucia

  • Posted on: 9 February 2019
  • By: addmean
zdrowa żywność
Source: pixabay.com
To nie żadna moda, jak niektórzy myslą, to nie chwilowy kaprys, ani nie widzimisię, jak dużo osób niesłusznie podejrzewa. Zdrowy tryb życia, bardzo obszerne pojęcie, które zawiera w sobie sporo pozytywnych aktywności, to także sposób bycia, podejście do własnego organizmu i psychiki w inny sposób, lepsza samoświadomość, za sprawa której poprawiamy własne samopoczucie.

Pomoc terapeutyczna staje się na obecną chwilę jednym z na ogół szukanych pojęć.

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Psychoterapia grupowa
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
W dzisiejszych czasach gro ludzi zmaga się z depresją oraz innymi tematami natury psychicznej. Jest to duży problem, który zdecydowanie trudniej zwyciężyć aniżeli chorobę cielesną, zwłaszcza, że dotyka dodatkowo rodzinę i bliskich osoby pogrążonej w depresji.