Próchnica

Dlaczego tak dużo osób w dalszym ciągu ma problemy z próchnicą, jak najlepiej dbać o swoje zęby.

  • Posted on: 10 September 2019
  • By: addmean
Szyld dentysty
Author: Carl Wycoff
Source: http://www.flickr.com
Zęby są bardzo ważne dla naszego zdrowia i wyglądu, a równocześnie sprawiają najwięcej problemów sporej części naszego społeczeństwa. Firmy starają cię, aby opracowywać coraz to bardziej nowoczesne pasty mające chronić przed próchnicą i jeszcze lepiej czyszczące szczoteczki.

Którym wyrobem zastąpić biały cukier? Parę sposobów i porad.

  • Posted on: 2 September 2019
  • By: addmean
Cukier
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Cukier to kluczowe źródło wytrzymałości i wigoru człowieka. Werwa otrzymanaw rezultacie procesu rozkładania i wchłaniania ich jest zwykle przewlekła i stała, jednak zaledwie w przypadkach, podczas gdy mamy do czynienia z "słusznym cukrem". Czym skutkiem tego zastąpić zwykły biały cukier, który niekoniecznie jest zbawienny dla człowieka?

Dzięki rozwojowi współczesnych metod leczenia zębów, stomatolodzy mogą oferować wykonywanie usług stomatologicznych na wysokim poziomie

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
dziecko u stomatologa
Author: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Source: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Wizyta u stomatologa nigdy nie budzi dodatnich skojarzeń. Oczywiście do domu wraca się z nieukrywaną ulgą, lecz nawet taka perspektywa nie jest w stanie przytłumić obaw związanych z samą wizytą. A takie wizyty jesteśmy w stanie podzielić na mniej albo bardziej stresujące i te, które powodują wręcz paniczny strach.