Próchnica

Dlaczego tak dużo osób w dalszym ciągu ma problemy z próchnicą, jak najlepiej dbać o swoje zęby.

  • Posted on: 1 February 2020
  • By: addmean
Szyld dentysty
Author: Carl Wycoff
Source: http://www.flickr.com
Zęby są niezwykle istotne dla naszego wyglądu i zdrowia, a równocześnie sprawiają najwięcej problemów dużej części współczesnego społeczeństwa. Naukowcy dokładają starań, żeby zaprojektować coraz to bardziej nowoczesne pasty chroniące przed próchnicą i jeszcze lepiej czyszczące szczoteczki.

Którym wyrobem zastąpić biały cukier? Parę sposobów i porad.

  • Posted on: 2 November 2019
  • By: addmean
Cukier
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Cukier to główne źródło mocy i wigoru człowieka. Werwa otrzymanaw następstwie przebiegu rozkładania i przyswajania ich jest przeważnie długookresowa i stała, jednak zaledwie w przypadkach, kiedy mamy do czynienia z "dobrym węglowodanem". Jakim produktem stąd zastąpić zwykły biały cukier, jaki często nie jest łaskawy dla człowieka?

Dzięki rozwojowi współczesnych metod leczenia zębów, stomatolodzy mogą oferować wykonywanie usług stomatologicznych na wysokim poziomie

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
dziecko u stomatologa
Author: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Source: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Wizyta u stomatologa nigdy nie budzi dodatnich skojarzeń. Oczywiście do domu wraca się z nieukrywaną ulgą, lecz nawet taka perspektywa nie jest w stanie przytłumić obaw związanych z samą wizytą. A takie wizyty jesteśmy w stanie podzielić na mniej albo bardziej stresujące i te, które powodują wręcz paniczny strach.