Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

Dowiedz się, jak zyskać pompę insulinową, teraz to doprawdy proste, również bez refundowania przez NFZ

  • Posted on: 19 January 2021
  • By: addmean
Cukrzyca to niezwykle trudna przypadłość, która zmusza do ogromnej samodyscypliny. W tym wypadku potrzeba naprawdę zważać, co się spożywa, jak także w jakich dawkach, gdyż wahania cukru potrafią być niesamowicie niebezpieczne.
Teraz wielu pacjentów decyduje się na terapię z pompą insulinową.


Dzisiaj popularna staje się terapia z pompą insulinową


Życie z cukrzycą może stać się łatwiejsze, a wszystko za sprawą pompy insulinowej. Ten model kuracji jest powszechniejszy z każdym kolejnym rokiem.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie frapujący, to koniecznie kliknij tu i zobacz tamto źródło (http://medicart.wroclaw.pl/) - tam również zobaczysz dużo godnych uwagi informacji.

Co prawda dosyć droga jest taka pompa insulinowa refundacja niemniej pozwala dostać urządzenie w ośrodkach medycznych, które posiadają zawarty kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wedle ustawy rzeczoną pompę mogą otrzymać osoby do 26 r.ż., tymczasem osoby, które przekroczyły ten wiek, nie zyskują refundacji na zakup urządzenia. Urządzenie to można nabyć jednak prosto u producenta.


pompa insulinowa refundacja
Author: Magic Madzik
Source: http://www.flickr.com


Wybierz właściwe urządzenie


biegająca para
Author: Peter Mooney
Source: http://www.flickr.com


Klienci nabywający takie wyposażenie przeważnie decydują się na pompy insulinowe medtronic. Bez wątpienia sporo osób zastanawia się, czym jest przedstawione urządzenie. Pompa insulinowa jest małym przyrządem przypominającym telefon komórkowy, które nosi się przy sobie. To wielkie ułatwienie dla pacjentów, gdyż taka pompa serwuje dokładnie taką dawkę insuliny, jakiej potrzebuje układ. Przyrząd świetnie zastępuje działanie trzustki.

Jeśli ciekawią Cię omówione kwestie, to kliknij w widoczny link. Tam umieściliśmy bezpłatny dostęp (https://www.stojo.pl/) do bardziej dokładnych wiadomości powiązanych z tym przedmiotem.

Teraz taką pompę można zakupić za gotówkę lub na kredyt, czy brać w leasing.
To wygodne, gdyż dzięki temu każdy pacjent może dopasować optymalną formę zakupu dla siebie oraz nie musi zrezygnować z pompy jedynie przez to, że brakuje refundacji dla niego.