zdrowe

Najlepsze jabłka, które pochodzą z polskich sadów.

 • Posted on: 1 September 2020
 • By: addmean
Polskie jabłko
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o sadownictwo to Polska zajął wysokie miejsce w Europie. Nie pozostaje na przykład tajemnicą, że najzdrowsze jabłka pochodzą z polskich sadów. Ludzie, jacy je nabywają wiedzą o tym, iż jest to z ich strony słuszna decyzja, gdyż proponowane jest im jedynie to, co najlepsze.

Krótko, ekstremalnie, czyli wzmacniający interwał insanity

 • Posted on: 27 July 2020
 • By: addmean
trening obwodowy
Author: David Huang
Source: http://www.flickr.com
Insanity to bardzo obciążający nasz organizm trening wytrzymałościowy. Dzięki interwałowym ćwiczeniom, powtarzanym przez co najmniej dwa miesiące budujemy siłę, odporność i masę mięśniową. Podobnie jak w ekstremalnych dietach nic stanie się miło, łatwo i przyjemnie. Ceną jest przystąpienie do treningu i wytrwanie do końca - nie jest to łatwe zadanie.
Jeśli nie prowadziłeś aktywnego, sportowego tryby żucia (wykraczając poza początkujących amatorów) trening insanity nie będzie odpowiedni dla ciebie.

Jak skutecznie pozbyć się dolegliwości ze wzrokiem?

 • Posted on: 25 July 2020
 • By: addmean
badanie oczu, kobieta
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć zjawiska, że posiadanie zdrowego ciała jest przez nas wyjątkowo pożądane. Zdrowie stanowi bowiem olbrzymią wartość, dzięki której jesteśmy w stanie odpowiednio funkcjonować w otaczającej nas rzeczywistości. W praktyce jednakże niejednokrotnie zdarza się, że przytrafiają się nam określone dolegliwości mogące w fundamentalnym stopniu negatywnie mieć wpływ na nasze ogólne samopoczucie.

Nasza świadomość dobrych stron, jakie oferuje nam ekologiczne żywienie ewaluowała w ogromnym stopniu.

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
ekspert
Większość z nas przywiązuje coraz większą wagę do tego co je jego rodzina i czy jest to zdrowa żywność. To nie popularność do tego doprowadziła ale uświadomienie sobie że na co dzień jemy to, co w ogromnym stopniu może być dla nas szkodliwe.


Chęć spożywania naturalnych produktów jest tak duża, iż zainteresowanie, jakie wykazują sklepy ze zdrową żywnością jest faktycznie ogromne, a konsumentów na okrągło i nieustannie przybywa.

W jaki sposób nabyć naturalną żywność w bezpieczny sposób?

 • Posted on: 14 February 2020
 • By: addmean
kiełki zdrowe jedzenie
Author: Trevor Ellestad
Source: http://www.flickr.com
Często stajemy przed dylematem gdzie nabyć ekologiczną i bezpieczną dla nas i członków naszej familii żywność. W sklepach z żywnością jest dużo produktów, które są dietetyczne, lecz w jaki sposób ocenić czy są istotnie dobre?


Głównie istotne jest miejsce, w którym wykonujemy sprawunki.

W obecnych czasach możemy zauważyć kult cielesności, a będąc bardziej precyzyjnym - dobrze zbudowanej sylwetki i wobec tego dużo ludzi troszczy się o wygląd

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
hi tec bcaa
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Jeszcze trzydzieści lat wstecz siłownie oraz fitness cluby nie były zbyt modne. Teraz mają masę klientów, gdyż wszyscy pragną mieć cudne ciało.

Osoby stosujące najróżniejsze diety nierzadko zaopatrują się w sklepach ze zdrową żywnością.

 • Posted on: 25 April 2019
 • By: addmean
dieta, zdrowe odżywianie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W osiedlowych sklepach, jak również potężnych hipermarketach nie brakuje towaru. I pomimo tego że wybór bywa bardzo duży, to jednocześnie nie wszyscy obywatele zamierzają, a czasem też nie wszyscy mogą zaopatrywać się w takich punktach.