Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/anemia.org.pl/includes/menu.inc).

których nie może zabraknąć w wyprawce dla maluszka

  • Posted on: 29 March 2020
  • By: addmean
Kiedy przychodzi na świat dziecko musimy zadbać o kompletną wyprawkę, w której nie zabraknie ubranek, kosmetyków, szeregu przyborów potrzebnych maluchowi. Oprócz standardowych punków takich jak śpioszki, kremy, pieluchy i wanienka, warto też wzbogacić wyprawę o inne pozycje, które zapewnią dziecku właściwy poziom bezpieczeństwa oraz higieny.
sklep z zabawkami
Author: Dafi
Source: Dafi


Sprawdzamy, które oferty produktów dla noworodków zasługują na uwagę rodziców.


Chłopczyk
Author: Debbie Hallsworth
Source: http://www.flickr.com


Odpowiednia higiena jest niezwykle istotna dla zdrowia dziecka, szczególnie w pierwszych miesiącach jego życia. Szczególną dbałością należy wykazać się w przygotowywaniu posiłków. Woreczki do sterylizacji to łatwy i szybki sposób na wyeliminowanie zarazków i bakterii. Woreczki do sterylizacji, które wkłada się do kuchenki mikrofalowej świetnie zastępują klasyczne sterylizatory. Są idealne do sterylizacji butelek, smoczków, a nawet laktatorów i wielu innych produktów dla niemowląt. Jeden woreczek można użyć ok. 20 razy. Niewielkie wymiary ułatwiają przechowywanie oraz pozwalają na stosowanie również poza mieszkaniem. Ponadto zestaw torebek jest tańszy niż tradycyjny sterylizator.


woreczki do sterylizacji
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.


Dla zdrowia i dobrego samopoczucia maluszka ważna jest nie tylko sterylność butelek, lecz także właściwy dobór smoczków. Tu z pomocą przychodzą smoczki do butelek Tommee Tippee.

Nasz istotny artykuł (http://welldent.wroclaw.pl/uslugi/ortodoncja/) spodobał Ci się To świetnie, ponieważ na następnej stronie opracowaliśmy dla Ciebie więcej tego rodzaju informacji.

Wysokiej jakości smoczki do butelek Tommee Tippee to między innymi seria Closer to Nature, przygotowana we współpracy z ekspertami w dziedzinie laktacji, tak by smoczki naśladowały miękkość piersi matki oraz naturalną elastyczność. Tego typu smoczki będą najlepszy, gdy matka chce łączyć karmienie piersią i butelką. Ponadto idealna prędkość przepływu mleka zapobiega zakrztuszeniom. Firma Tommee Tippee zapewnia także smoczki uspokajające i kubeczki dla większych dzieci.
Uwagę zwraca także kolekcja pojemników na pieluchy.

Upewnij się, że nasze odnośniki kierują jedynie do interesujących stron. Jeśli ciekawią Cię jakieś informacje, to te odnośniki mogą Cię przenieść Cię do cennych stron.

Takie pojemniki wyposażone są w specjalne wkłady, które za sprawą wielowarstwowej folii blokują niechciany zapach i zabijają zarazki. To higieniczny sposób na utylizację brudnych pieluch.