rodzina

Czym zajmuje się psycholog dziecięcy i jak znaleźć najlepszego profesjonalistę? Kiedy najlepiej skorzystać z jego usług?

  • Posted on: 14 January 2020
  • By: addmean
psycholog
Author: Ion Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Psycholog dziecięcy pracuje z dziećmi oraz ich rodzinami. Można od niego oczekiwać, że będzie posiadał sporą wiedzę oraz umiejętności w obszarze pracy z dziećmi. Profesjonalista tego typu posiada wykształcenie, dzięki któremu jest w stanie wykonywać takie zawód.

Nie masz czasu na pichcenie, organizację przyjęcia, tworzenie menu, a także na posiłki? Pomyśl o jedzeniu na zamówienie

  • Posted on: 11 January 2020
  • By: addmean
catering do domu warszawa
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas cierpi na chroniczny brak czasu, żyjemy w biegu, pracujemy więcej niż wcześniej, zapominamy o czasie dla siebie oraz jemy szybko, bezmyślnie, a chwilami w ogóle.


Zmiana stylu życia jest niełatwa, często też wręcz niemożliwa, bo nikt nie jest w stanie całkowicie oderwać się od swoich obowiązków oraz żyć według ustalonego odgórnie zegara biologicznego.


kobieta
Author: Segafredo
Source: Segafredo

Organiczne produkty w naszej łazience

  • Posted on: 17 December 2019
  • By: addmean
ekologiczna szczoteczka do zębów
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com
W trakcie ostatnich, paru lat świadomość polskiego społeczeństwa na temat szkodliwości niektórych produktów bardzo się zwiększyła. Dzięki temu, bardzo popularne stały się w placówkach ekologiczne partie produktów, które mają zagwarantować nie tylko zdrowie własnym użytkownikom ale także wytchnienie dla planety.

Wybór dobrego psychologa

  • Posted on: 3 September 2019
  • By: addmean
Lekarzowi możesz zaufać
Kiedy potrzebujemy terapii wybranie odpowiedniego psychoterapeuty to kluczowa kwestia. Często nie mamy ochoty prosić nikogo o doradzenie terapeuty z racji tego, że kłopoty to bardzo osobista sprawa i nie chcemy by ktoś wiedział o naszej terapii.
Najprostszym sposobem, by znaleźć listę terapeutów w naszym mieście jest wpisanie w wyszukiwarkę internetową konkretnegohasła, na przykład psycholog Gdynia.

Trzeba wyposażyć odpowiednio życie dla niemowlęcia!

  • Posted on: 2 July 2019
  • By: addmean
Noworodek jest mały, ale w wielkim błędzie jest ten człowiek, który sądzi, że to niewielki koszt. Tak naprawdę pewnie mało jaki Polak nie zdaje sobie sprawy jak znacznym wydatkiem jest w XXI wieku dziecko... Jednak mimo wszystko warto, przecież dzieci są generalnie wspaniałymi istotami, zapewne każdy zdrowo myślący internauta zgadza się z tym wszystkim. Nierzadko jednakże polscy rodzice miewają ogromne kłopoty z tym, aby tak jakby zakupić wyprawkę dla swojego niemowlaka.