rodzina

Trzeba wyposażyć odpowiednio życie dla niemowlęcia!

  • Posted on: 2 March 2020
  • By: addmean
Noworodek jest malutki, lecz w wielkim błędzie jest człowiek, który sądzi, że to mały wydatek. Tak naprawdę zapewne mało który osobnik nie zdaje sobie sprawy jak dużym kosztem jest w XXI wieku utrzymanie dziecka... Jednakowoż mimo wszystko mocno warto, przecież dzieci są zasadniczo wspaniałymi istotami, zapewne każdy dobrze rozumujący odbiorca zgodzi się z akurat tym wszystkim. Często jednakże polscy rodzice miewają ogromne problemy z tym, aby tak jakby zakupić wyprawkę dla własnego niemowlaka.

Czym zajmuje się psycholog dziecięcy i jak znaleźć najlepszego profesjonalistę? Kiedy najlepiej skorzystać z jego usług?

  • Posted on: 12 February 2020
  • By: addmean
psycholog
Author: Ion Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Psycholog dziecięcy pracuje z najmłodszymi oraz ich rodzinami. Możemy od niego oczekiwać, że będzie miał dużą wiedzę oraz umiejętności z dziedziny pracy z dziećmi. Fachowiec takiego rodzaju ma wykształcenie, dzięki jakiemu jest w stanie wykonywać ten zawód.

Nie masz czasu na pichcenie, organizację przyjęcia, tworzenie menu, a także na posiłki? Pomyśl o jedzeniu na zamówienie

  • Posted on: 11 January 2020
  • By: addmean
catering do domu warszawa
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas cierpi na chroniczny brak czasu, żyjemy w biegu, pracujemy więcej niż wcześniej, zapominamy o czasie dla siebie oraz jemy szybko, bezmyślnie, a chwilami w ogóle.


Zmiana stylu życia jest niełatwa, często też wręcz niemożliwa, bo nikt nie jest w stanie całkowicie oderwać się od swoich obowiązków oraz żyć według ustalonego odgórnie zegara biologicznego.


kobieta
Author: Segafredo
Source: Segafredo

Organiczne produkty w naszej łazience

  • Posted on: 17 December 2019
  • By: addmean
ekologiczna szczoteczka do zębów
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com
W trakcie ostatnich, paru lat świadomość polskiego społeczeństwa na temat szkodliwości niektórych produktów bardzo się zwiększyła. Dzięki temu, bardzo popularne stały się w placówkach ekologiczne partie produktów, które mają zagwarantować nie tylko zdrowie własnym użytkownikom ale także wytchnienie dla planety.

Wybór dobrego psychologa

  • Posted on: 3 September 2019
  • By: addmean
Lekarzowi możesz zaufać
Kiedy potrzebujemy terapii wybranie odpowiedniego psychoterapeuty to kluczowa kwestia. Często nie mamy ochoty prosić nikogo o doradzenie terapeuty z racji tego, że kłopoty to bardzo osobista sprawa i nie chcemy by ktoś wiedział o naszej terapii.
Najprostszym sposobem, by znaleźć listę terapeutów w naszym mieście jest wpisanie w wyszukiwarkę internetową konkretnegohasła, na przykład psycholog Gdynia.