kuchnia

Gotowanie mym hobby

  • Posted on: 8 December 2019
  • By: addmean
gotowanie
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Moim ulubionym zajęciem jest kucharzenie. Kuchnia to miejsce w którym się uspokajam i mam czas na bycie sam na sam ze sobą i swymi myślami. W pośpiechu dnia powszedniego, natłoku pracy gotowanie jest dla mnie jedynym ze sposobów na relaks. Gotuję dla rodziny, znajomych dla osób z którymi uwielbiam spędzać wolny czas. Poprzez pichcenie pokazuję im, jak istotni są dla mnie. W moje gotowanie wkładam bardzo dużo serca, gdyż to jest moja pasja. Kucharzenie daje mi wielką radość, a jeszcze większą wtedy gdy moje dania smakują moim krewnym. W kuchni lubię rozmaitość, więc staram się aby moje potrawy też takie były.

Zdrowy styl życia dla całej rodziny

  • Posted on: 23 May 2019
  • By: addmean
warzywa
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Jak mówi stare polskie przysłowie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Wszyscy potrzebują mieć dobre samopoczucie i nie posiadać problemów zdrowotnych. Co powinniśmy robić, aby nasz organizm poprawnie funkcjonował? Co czynić, aby nasze dzieci miały ochotę jeść ekologiczne jedzenie? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne problem dostosowanego trybu żywienia.

Kiedy jesteś fascynatem gotowania, na pewno zdajesz sobie dobrze sprawę jak wiele istnieje blogów kulinarnych

  • Posted on: 18 April 2019
  • By: addmean
kuchnia
Author: home&you
Source: home&you
Kiedy jesteś pasjonatem gotowania, na pewno zdajesz sobie doskonale sprawę z faktu, jak wiele teraz w internecie działa blogów kulinarnych z receptami na ciekawe dania. Jeżeli naprawdę lubisz gotować, mamy dla Ciebie pewną radę - niewątpliwie powinieneś znaleźć sobie parę najlepszych blogów kulinarnych i dodać je do listy śledzonych stron. Dzięki temu będzie mógł być na bieżąco praktycznie ze wszystkimi nowościami znajdującymi się w kuchniach Twoich ulubionych blogerek.

Kulinarne przepisy i porady w internecie, jak najlepiej można je wykorzystywać

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Potrawa z dyni
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Internet dostarcza ogromnej ilości wiadomości o różnej tematyce. W zasadzie obecny jest teraz we wszystkich dziedzinach naszego życia, i wielu ludzi nie może sobie nawet wyobrazić codziennych dni bez przeglądnięcia paru stron. Z dużym rozmachem internet pojawił się również w świecie kulinariów, współcześnie w sieci działa kilkanaście dużych i kilkaset mniejszych stron oferujących porady kulinarne i przepisy.