wyniki

Przy rozbudowywaniu muskulatury trzeba dostarczyć organizmowi wartościowych białek, dlatego potrzebne bywa przyjmowanie odżywek

  • Posted on: 20 June 2022
  • By: addmean
góry rankiem
Author: Erik Wilde
Source: http://www.flickr.com
Imponująca muskulatura to rozpoznawczy znak wszystkich kulturystów. Na pewno nie mogliby oni zyskać tak wspaniałych wyników, gdyby nie regularne treningi, właściwa dieta oraz dostarczanie układowi potrzebnych składników.

Naturalne czy sztuczne? – czyli jak jeść zdrowo. Produkty naturalnego pochodzenia robią w ostatnich latach prawdziwą furorę.

  • Posted on: 26 May 2022
  • By: addmean
warzywa i owoce, zdrowe jedzenie
Author: F Delventhal
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie przywiązujemy dużą uwagę do tego, co spożywamy. Obecnie w wielu domach wprowadzane są zasady odnośnie zdrowego odżywiania się. Potrzeba wprowadzenia tego typu zasad istnieje tym bardziej, że jedzenie byle czego za byle jakie pieniądze ma przełożenie nie tylko na naszą wagę, ale zwłaszcza odbija się na naszym zdrowiu. Właśnie z tego względu sklepy ze zdrową żywnością Kraków są tak popularne.

Właściwe odżywianie wydaje się być gwarancją nie tylko zdrowia i smukłej sylwetki, ale także ładnej cery oraz dobrego samopoczucia

  • Posted on: 19 January 2022
  • By: addmean
dieta
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Ludzie, którzy mają plan, by się zdrowo odżywiać, powinni pamiętać o tym, że ich dania powinny być także smaczne.


Ludzie, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze zdrowym żywieniem, powinni mieć na uwadze to, że gwarantem sukcesu będzie smaczna i zróżnicowana dieta.

Jakie są metody badań nieniszczących? Jakie z nich jesteśmy w stanie wyróżnić? Jakie korzystnie zastosować?

  • Posted on: 14 September 2021
  • By: addmean
badania
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Jedną z najbardziej znanych metod badań NDT (czyli nondestructive testing - nieniszczące badania) są badania penetracyjne pt. Używa się ich do badań konstrukcji metalowych, jak i niemetalowych. W praktyce nie powinniśmy tego używać do badań materiałów porowatych. Badania pt korzystają ze zjawiska włoskowatości, co oznacza kapilarność, które polega na przenikaniu cieczy w głąb wąskich i niezbyt prosto dostępnych przestrzeni a także wypełnianiu ich, chociaż występuje jednocześnie siła ciężkości. Stosuje się w nich penetranty, które można zastosować na całej długości spoiny, mają one za zadanie dostać się w otwory powierzchniowe.