sylwetka

Zadbaj o swoje zdrowie oraz formę z odpowiednimi preparatami, jednak nie zapomnij skonsultować się z farmaceutą

 • Posted on: 20 January 2020
 • By: addmean
figura, sylwetka, kobieta
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W obecnych czasach bardzo dużo mówi się o konieczności zyskania pięknego wyglądu i nieskazitelnej figury. Te kanony urody dyktują nam programy telewizyjne i kolorowe miesięczniki, a my czynimy wszystko, aby za nimi nadążać. Czasem bywa tak, że przykładamy naprawdę dużo uwagi, żeby zadbać o nasze zdrowie i urodę, lecz efekty są mizerne. Warto mieć na względzie, że w aptekach można odnaleźć sojuszników w tych zmaganiach.

Dietetyk – czy warto umówić się na wizytę, jeśli próbujemy pozbyć się zbędnych kilogramów?

 • Posted on: 10 January 2020
 • By: addmean
dieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Na wiosnę każdy chciałby wyglądać jak najlepiej. Pozbywamy się grubych kurtek i pokazujemy całemu światu naszą figurę, często zostawiającą sporo do życzenia. Niestety zrzucanie kg nie jest takie łatwe, jak tycie, więc niejedna osoba ma z kłopot. W tym niełatwym wyzwaniu może pomóc nam dietetyk. Dlaczego warto umówić się na konsultacje oraz skorzystać z jego wskazówek?

Jak zdrowo schudnąć?

 • Posted on: 6 November 2019
 • By: addmean
kobieta podczas biegania
Author: Gareth Williams
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas znakomicie wie, że utrzymanie idealnego wyglądu jest dzisiaj przez nas wyjątkowo pożądane. Przywykło się mówić, iż to nie kreacja zdobi człowieka, niemniej jednak jej znaczenie jest dziś ogromne. Nasz zewnętrzny wygląd jest w stanie w szeregu przypadków zaowocować mnogimi profitami, również w życiu prywatnym, jak i firmowym.

Jak można dzisiaj bezpiecznie i na długo czas zrzucić nadprogramowe kilogramy?

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
dieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dzisiejsze społeczeństwo wywiera faktycznie dosyć duży nacisk na posiadanie szczupłej i wysportowanej sylwetki. Nie należy się w związku z tym dziwić, że wiele osób decyduje się na odchudzanie, a ogromnym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju diety, które niestety nie zawsze są bezpieczne i zdrowe. Z drugiej strony jednak można współcześnie mówić o epidemii otyłości. Niepokojący odsetek osób w społeczeństwach rozwiniętych boryka się z tym problemem, który coraz częściej dotyczy też dzieci. Jak w takim razie można efektywnie pozbyć się nadprogramowych kilogramów, bez zagrożenia dla własnego zdrowia?

Gdy interesuje nas dieta Poznań ma świetnych dietetyków

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
zdrowa dieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
O swoje ciało należy troszczyć się
Wiele opowiada się o zgrabnej figurze i zdrowym organizmie, który będzie przez długi czas działał idealnie. Mimo wszystko, aby tak było powinniśmy właściwie o siebie dbać, tak by wspomagać nasze ciało i zmotywować je do odpowiedniego funkcjonowania. Dlatego właśnie tak istotne jest to, żeby w właściwy sposób się odżywić, a też by wykonywać serię treningów, dzięki którym nasze ciało będzie w wysokiej formie.

Już teraz rozpocznij współpracę z trenerem personalnym, a rezultaty będą zauważalne po miesiącu ćwiczeń i stosowania diety!

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
trener personalny
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Patrzysz w lustro i nie jesteś w stanie uwierzyć, że po zimie przybrałaś kilka kilogramów? Nie ma się nad czym użalać, bowiem możesz to zrzucić ekspresowo, jeżeli w rzeczy samej prawidłowo się do tego przygotujesz. Aktualnie jest naprawdę gro sposobów na to, tak aby zrzucić zbędne kilogramy, zatem nie możesz uważać, iż nie masz czasu lub będziesz nazbyt zmordowana. Najwyższa pora, by ruszyć tyłek z kanapy i zacząć ćwiczyć.

Czy istnieją w dniu dzisiejszym skuteczne sposoby chirurgicznego leczenia otyłości?

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
otyłość
Author: Poprostuzdrowo.pl
Source: Poprostuzdrowo.pl
Każdy z nas doskonale wie, że zachowanie idealnej sylwetki we współczesnych czasach jest przez nas niezmiernie pożądane. Nasza postawa oraz wygląd ma w wielu przypadkach ogromny wpływ na wiele czynników naszego życia codziennego. Chociaż przyzwyczailiśmy się rzec, że to nie szata to ozdabia człowieka, to jednak posiadanie przyciągającego ciała jest w stanie niezmiernie mocno nam pomóc. Niestety w wielu przypadkach nasze ciało nie wygląda tak, jakbyśmy tego pragnęli.

Czy da się długoterminowo zapanować nad swoją wagą?

 • Posted on: 18 May 2019
 • By: addmean
zdrowe odżywianie
Source: ekoj.pl
Nie od dziś wiadomo, że idealna sylwetka jest oczekiwaniem sporej części naszego społeczeństwa. Powinno się bowiem przyznać, że liczba osób, które niestety posiada złe nawyki żywieniowe jest w dalszym ciągu ogromna. Nasza nadmierna konsumpcja oczywiście odszukuje odzwierciedlenie w postaci zbędnych kilogramów, jakie na nieszczęście przyczepiają się do naszego organizmu. Ich redukcja w krótkim czasie jest wyzwaniem niebywale trudnym, z jakim niestety w wielu przypadkach nie jesteśmy sobie w stanie poradzić.

Co jeść aby pozbyć się niechcianych kilogramów? Imponujące właściwości czereśni gwarantujące niecodzienne rezultaty.

 • Posted on: 6 February 2019
 • By: addmean
dieta
Author: Genkaku
Source: http://www.sxc.hu
Pragnąc pozbyć się niepotrzebnych kilogramów wypada przede wszystkim zatroszczyć się prawidłową dietę, gwarantującą zarówno lekkie, jak także pożywne posiłki. Należy też pamiętać, iż w czasie odchudzania musimy unikać wszystkich słodyczy, które warto zamienić na smaczne warzywa lub owoce. Sprawdzonym sposobem jest spożywanie dużej ilości czereśni, ponieważ są one nie tylko smaczne, ale również korzystnie wpływają na proces odchudzania.

Zdrowe produkty są ochoczo wybierane przez naszych rodaków

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
zdrowe warzywa
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Niemało osób w naszym kraju odżywia się obecnie niezwykle świadomie. Jeszcze mądrzej zestawiamy poszczególne składniki naszych dań. Dobrze jest na bieżąco sprawdzać teraźniejsze oferty sklepów ekologicznych. Najczęściej bowiem możemy wyszukać produkty, których nie znaliśmy, a jakie okażą się świetnym dodatkiem do potraw dla całej rodziny. Babka płesznik to roślina, jakiej wszystkie właściwości są niesamowicie podobne do cech siemienia lnianego.