wizyty

Jakiego wybrać ortodontę? O jakich sprawach pamiętać? Jakie kwestie są najbardziej istotne?

  • Posted on: 5 July 2022
  • By: addmean
Aparat tlenowy
Author: koncentratortlenu.eu/
Troska o najbardziej odpowiednią kondycję naszych zębów to nie jedynie podstawowa, codzienna higiena jamy ustnej, to także regularne wizyty u dentysty. Niestety, czasami może się okazać, że to zbyt mało, tak więc jak nasz dentysta poleci nam wizytę u ortodonty, to warto na nią pójść.

Wybierz dobrego specjalistę

  • Posted on: 21 June 2022
  • By: addmean
dentysta
Author: viviandnguyen_
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie lekarza takiego jak ortodonta albo stomatolog nie wybiera się z przypadku. Każdy pacjent ma opcję umieszczenia swojej opinii na temat określonego specjalisty w sieci, na odpowiednich stronach internetowych. Są to pewnego rodzaju rankingi, gdzie według przyjętych kryteriów określa się spełnienie stawianych wymagań przez pewnego lekarza. Biorąc pod uwagę specjalistę takiego jak stomatolog Gdańsk zaoferować może usługi na najwyższym poziomie. To właśnie dlatego na Pomorze przyjeżdża tak wielu pacjentów!

Nowoczesne sposoby leczenia niepłodności jako ostatnia deska ratunku dla małżeństw bezskutecznie starających się o dziecko

  • Posted on: 11 May 2022
  • By: addmean
kolana
Author: Public Stock
Source: http://www.flickr.com
Panie, które mają ogromne problemy z zajściem w ciążę nie mogą zbyt szybko się poddawać, gdyż nowoczesna medycyna ma niesłychany potencjał, a o sukcesach ginekologów pisze się bez przerwy.

Ładne oraz zdrowe zęby powinny być istotne dla niejednego Polaka niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania

  • Posted on: 29 January 2022
  • By: addmean
kobieta w koszulce
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Jak wskazują badania — wciąż są ludzie, którzy nie czyszczą zębów. Mamy XXI wiek. Czas to nareszcie zmienić.


Niełatwo wyobrazić sobie, ale nawet w obecnych czasach jakiś procent ludzi nie czyści zębów dwa razy dziennie i ich nie nitkuje.

Jaką funkcję pełni psychoterapeuta oraz kiedy należałoby iść na psychoterapię?

  • Posted on: 4 January 2022
  • By: addmean
psychologia
Source: flickr.com
Psychoterapeuta to fachowy specjalista, który pomaga pacjentom przejść przez rozliczne męczące sytuacje, kłopotliwe chwile czy pojawiające się problemy. Nie zapewnia on gotowych rozwiązań, lecz użycza wsparcia emocjonalnego oraz psychicznego, pomaga inaczej zerknąć na to, co aktualnie dzieje się w życiu pacjenta, który nie zawsze umie popatrzeć na niektóre sprawy z innej, lepszej perspektywy. Pomaga pacjentowi przekształcić sposób myślenia albo postępowania i radzić sobie z trudnościami i życiowymi kłopotami.