potrawy

Jak zrobić obiad oszczędnie? Jest wiele interesujących sposobów na niedrogie domowe gotowanie. Poznaj najważniejsze z nich

 • Posted on: 26 March 2022
 • By: addmean
Zupa z grzankami
Author: Muhammad Ashiq
Source: http://www.flickr.com
Gotowanie to codzienność, coś z czym spotykamy się każdego dnia. Są mimo to osoby, które nie gotują zupełnie, zamiast tego stołują się na mieście. Jeszcze inni gotują sporadycznie, bo czasami im się nie chce, więc chcą na przykład zamówić jedzenie. Przewaga jednak ludzi gotuje, bo tak jest zazwyczaj taniej.

Pora zmienić swoje nawyki żywieniowe

 • Posted on: 3 March 2022
 • By: addmean
Author: VirtualErn
Okres urlopowy już w pełni. Słońce mocno przygrzewa, a my odsłaniamy co raz więcej ciałka. Planujemy też wakacje z rodziną. Bez wątpienia mnóstwo osób wybiera się na urlop nad ciepłe morze. Tęsknimy już do tych leniwych dni na plaży i radosnych kąpieli w lazurowej wodzie. Jest tylko jeden duży problem. Z przykrością zauważamy, że nie jesteśmy w stanie się wcisnąć w kostium do kąpieli z ubiegłego lata.

Wiosenna surówka - szybki oraz niedrogi sposób na wyśmienite danie

 • Posted on: 11 January 2022
 • By: addmean
Sałatka z cieciorką
Author: www.primavika.pl
Source: www.primavika.pl
Wiosenna pora roku zdecydowanie wzmaga apetyt na posiłki przygotowane za pomocą świeżych produktów. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest przyrządzenie wiosennej surówki, w skład której wchodzi wiele pysznych składników, takich jak np. roszponka, albo awokado. Zdecydowanie warto eksperymentować podczas przygotowywania wiosennych potraw, gdyż szeroka gama świeżych warzyw oraz owoców pozwala uzyskać bardzo smaczne posiłki.

Przekonaj się jak zostać dobrym kucharzem

 • Posted on: 22 December 2021
 • By: addmean
ciasto w formie do pieczenia
Author: Timothy Vollmer
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie moda na pichcenie jest prawie tak wielka jak jeszcze parę lat temu moda na tańczenie – kiedy jeszcze nie gotujesz w własnej kuchni, bez wątpliwości powinieneś przynajmniej spróbować. Okazuje się, że pichcenie jest fantastycznym sposobem spędzania wolnego czasu – szczególnie jeżeli gotuje się z kimś znajomym.

Znakomite pomysły na grilla – jak przyrządzić grillowane ryby i oscypki

 • Posted on: 6 December 2021
 • By: addmean
sery
Author: MSM MOŃKI
Source: MSM MOŃKI
Każda okazja jest znakomita do skosztowania nowych i przepysznych przysmaków. Pora letnia to zdecydowanie wspaniały czas na grilla – jest również znakomita szansa na zorganizowanie przyjemnego spotkania towarzyskiego. Na grillu dobrze smakuje wiele ciekawych przysmaków – od pieczonych warzyw aż po sery oraz rozmaite mięsa.

Gotowanie mym hobby

 • Posted on: 4 December 2021
 • By: addmean
gotowanie
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Mym ulubionym zajęciem jest kucharzenie. Kuchnia to wnętrze w którym się uspokajam i mam czas na bycie sam na sam z sobą oraz swymi myślami. W pośpiechu dnia codziennego, natłoku zajęć pichcenie jest dla mnie jedynym ze sposobów na relaks. Pitraszę dla familii, znajomych dla osób z jakimi uwielbiam spędzać czas wolny. Przez kucharzenie pokazuję im, jak ważni są dla mnie. W me gotowanie wkładam ogromnie dużo serca, ponieważ to jest moja pasja. Pichcenie daje mi wielką radość, a jeszcze większą wtedy kiedy moje potrawy smakują moim krewnym. W kuchni lubię różnorodność, więc staram się by me potrawy też takie były.

Czy powiemy w jaki sposób działać, jeśli jest u nas chora trzustka?

 • Posted on: 17 November 2021
 • By: addmean
lekarz
Author: El Alvi
Source: http://www.flickr.com
O ciało potrzeba wciąż dbać, pamiętając o każdej jego części, bo tylko wówczas mamy okazję żyć w najwyższym zdrowiu. Z tego powodu właśnie tak istotne okazuje się być to, żeby pamiętać o profilaktycznych badaniach, które wskażą nam pierwsze nieprawidłowości.

Sezon jesienny w kuchni – przepisy i porady gastronomiczne z wykorzystaniem warzyw i owoców sezonowych

 • Posted on: 13 November 2021
 • By: addmean
Potrawy na stole
Author: Alpha
Source: http://www.flickr.com
Jesień to dość charakterystyczny czas w kuchni dla osób lubiących cynamon i zapach lasu. Wczesną jesienią najczęściej suszymy jabłka, warzywa i grzybki, robimy przetwory i wina, a naszych posiłkach jeszcze królują owoce i jarzyny sezonowe (kabaczek, cukinia). W domu pachną wyśmienite jabłeczniki, orzechowce albo tarty z owocami na cieście francuskim.

Sezon grillowy w całości zaczęty - w charakterze zdrowo przyrządzać posiłki?

 • Posted on: 29 September 2021
 • By: addmean
Przy grillu
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Przypiekać na ruszcie da się nieomal wszystko: mięsa, ryby, wędliny, świeże warzywa, owoce tudzież sery. To, co położymy na ruszcie, zależy od inwencji kucharza i apetytu ludzi. Znaczące jest z kolei, żeby tworzone posiłki były zdrowe. Nie każdy człowiek bowiem może sobie pozwolić na tłuste mięsa i na maksa wypieczony chleb.

Z jakich powodów warto dużo zdrowiej się odżywiać?

 • Posted on: 11 August 2021
 • By: addmean
Pieczarki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Chcielibyśmy odżywiać się dosyć zdrowo, lecz przy tym w żadnym razie nie skarżyć się na standard swojego funkcjonowania. W końcu są bardzo zdrowe potrawy, które jednak najzwyczajniej wprowadziłyby nas praktycznie w jadłowstręt. Mimo wszystko jesteśmy sytym społeczeństwem, toteż w zasadzie nie zjemy z miłą chęcią tego co całkowicie nam nie podpasuje. Można w sumie powiedzieć, iż na całe szczęście zdarzają się te potrawy, które chociaż całkiem zdrowe, pozytywne dla zdrowia, to jednakże w żadnym razie nie powodują, że przeżuwając je będziemy niemal płakali.

Poznaj proste metody żywienia

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
Warzywa
Author: pulaw
Source: http://www.flickr.com
Raw food, to coś więcej aniżeli zjadanie wyłącznie jabłek i marchwi. Miłośnicy zdrowego stylu życia skłaniają się ku naturalnym sposobom żywienia. Jednym z nich jest dieta oparta tylko na surowych plonach, czyli dieta RAW. Powinno się mieć cokolwiek informacji, chęci i samozaparcia. Jeżeli chcemy się dobrze czuć, powinniśmy zachowywać się rozsądnie i troskliwie gwarantować własnemu organizmowi to, czego potrzebuje, by mieć energię do działania i składniki odżywcze do sprawnego funkcjonowania.

Jak najkorzystniej przechowywać bułki i chleb

 • Posted on: 15 February 2021
 • By: addmean
Chleb
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
W zależności od tego jak dużą rodzinę posiadamy niemal każdego dnia musimy kupić chleb albo bułki. Wiemy, że, nie za każdym razem da się zjeść pieczywo kupione danego dnia, więc zjadamy je dnia następnego. Z tego powodu musimy kupić porządne pojemniki na pieczywo.
Tags: 

Suplementy diety z kurkumą w środku – dlaczego warto korzystać z nich skorzystać?

 • Posted on: 21 August 2020
 • By: addmean
zdrowie
Author: alex and mac
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich latach coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z pozytywnego wpływu suplementów diety na nasz organizm. Jak wiadomo, pożywienie i całe otoczenie nie dostarcza nam zarówno wielu koniecznych do właściwego działania naszego ciała elementów odżywczych i witamin.

Gotowanie - zacznij od rzeczy łatwych

 • Posted on: 30 May 2020
 • By: addmean
Kotlety mielone
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Teraz coraz więcej osób zaczyna ciekawić się gotowaniem, które stało się właściwie najbardziej modnym zajęciem z dostępnych. Jeżeli zastanawiasz się, jak rozpocząć swoją przygodę z pichceniem i co ugotować, aby Twoi goście nie czmychnęli w popłochu, ale lepiej byli wielce uradowaniu, wtedy na pewno powinieneś przede wszystkim poszukać w internecie – to współcześnie prawdziwa kopalnia różnych inspiracji.

Pages