dentysta

Jak przedstawia się rynek stomatologów na warszawskim Ursynowie?

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
stomatolog
Author: Bosc d'Anjou
Source: http://www.flickr.com
Usługi dentystyczne cieszą się stale rosnącą popularnością. Dwa główne powody mają na to wpływ. Rosnąca świadomość ludzi – oto pierwszy z nich. Ludzie chodzą do dentystów coraz częściej, przede wszystkim ze względów zdrowotnych, a po drugie ze względów estetycznych.

Pani agnieszka żegota jako doświadczony lekarz dentysta

 • Posted on: 23 September 2019
 • By: addmean
dentysta
Author: 95Berlin
Source: http://www.flickr.com
Nikt nie musi lubić wizyt stomatologicznych, lecz raz na pewien czas rekomendowane jest sprawdzenie naszego uzębienia. Wykazujemy zaufanie w szczególności do specjalistów, jacy wyróżniają się dużym doświadczeniem oraz są rekomendowani przez naszych bliskich.

Jak powinniśmy zadbać o higienę jamy ustnej? Co pełni tu kluczową rolę?

 • Posted on: 19 September 2019
 • By: addmean
mycie zębów
Author: Jakob Renpening
Source: http://www.flickr.com
Wizyty u dentysty to dla dużej ilości ludzi przykra konieczność. Najczęściej wiąże się to z dużym stresem. Należy natomiast wiedzieć, iż możemy takich nieprzyjemności uniknąć. Trzeba tylko właściwie i systematycznie dbać o higienę jamy ustnej, a w takim wypadku prócz ładnego uśmiechu i świeżego oddechy będziemy też mogli pożegnać się ze stresującymi zabiegami u stomatologa. Jak zatem powinniśmy dbać o higiena jamy ustnej?

Po czym poznać dobry gabinet stomatologiczny? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę w tym miejscu, co jest najbardziej istotne?

 • Posted on: 10 September 2019
 • By: addmean
gabinet stomatologiczny
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Co charakteryzuje dobry gabinet stomatologa? Z pewnością parę rzeczy, choćby życzliwy stosunek doktora do pacjenta, który jest wyrażany na przykład przez rozpoczęcie każdej wizyty od rozmowy w pozycji siedzącej. Czemu to takie ważne? Gdyż zmniejsza to dystans między dentystą oraz pacjentem, zaś jednocześnie w tym czasie lekarz jest w stanie dowiedzieć się przydatnych w leczeniu rzeczy, ponieważ przeprowadza dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia oraz samopoczucia pacjentów. Dzięki temu można ustalić również plan leczenia.

W jaki sposób wyszukać dobrego ortodontę? Sprawdź teraz nasz tekst!

 • Posted on: 8 August 2019
 • By: addmean
zdrowe zęby
Author: birdco.pl
Source: birdco.pl
Każdy z nas miał w swoim życiu taki problem, że niespodziewanie spotkał go nagły oraz męczący ból uzębienia. W takowej sytuacji na nasze szczęście w każdym gabinecie dentystycznym wpuszczą nas bez kolejki i dzięki temu nie będziemy musieli oczekiwać na pomoc.

Zgryz perfekcyjny, bez boleści i za niewysoką kwotę

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
Dentysta
Author: ND Strupler
Source: http://www.flickr.com
Naprawianie zębów nie jest przyjemnością. Kojarzy nam się z wyrywaniem korzeni w pocie czoła. Dlaczego boimy się dentystów? Nie ważne co konkretnie mamy robione z zębami, krzykiem reagujemy na sam spacer do fachowca. Widać, mnóstwo osób ma nieciekawe wspomnienia z dzieciństwa. Nie chcemy tego pamiętać, a siadanie na fotelu kojarzymy z bólem.