dentysta

W jaki sposób wyszukać dobrego ortodontę? Sprawdź teraz nasz tekst!

  • Posted on: 2 August 2020
  • By: addmean
zdrowe zęby
Author: birdco.pl
Source: birdco.pl
Każdy z nas miał w swoim życiu taką dolegliwość, że niespodziewanie dopadł go nagły oraz męczący ból zęba. W takiej sytuacji na nasze szczęście w każdym ambulatorium dentystycznym wpuszczą nas bez kolejki i dzięki temu nie będziemy zmuszeni oczekiwać na pomoc.

Zgryz perfekcyjny, bez boleści i za niewysoką kwotę

  • Posted on: 26 May 2020
  • By: addmean
Dentysta
Author: ND Strupler
Source: http://www.flickr.com
Borowanie zębów nie jest przyjemnością. Kojarzy nam się z rwaniem korzeni w pocie czoła. Dlaczego boimy się dentystów? Nie ważne co dokładnie mamy robione z zębem, krzykiem reagujemy na sam spacer do stomatologa. Okazuje się, że wiele osób ma złe wspomnienia z dzieciństwa. Nie chcemy o tym myśleć, a siedzenie na fotelu kojarzymy z boleściami.

Jak powinniśmy zadbać o higienę jamy ustnej? Co pełni tu kluczową rolę?

  • Posted on: 6 December 2019
  • By: addmean
mycie zębów
Author: Jakob Renpening
Source: http://www.flickr.com
Chodzenie do dentysty to dla większości osób przykra konieczność. Najczęściej jest to związane z dużym stresem. Trzeba natomiast wiedzieć, iż można takich nieprzyjemności uniknąć. Należy jedynie właściwie i systematycznie dbać o higienę jamy ustnej, a w takim wypadku prócz ładnego uśmiechu oraz świeżego oddechy pożegnamy się ze stresującymi zabiegami u stomatologa. Jak zatem powinna wyglądać higiena jamy ustnej?

Jak przedstawia się rynek stomatologów na warszawskim Ursynowie?

  • Posted on: 8 October 2019
  • By: addmean
stomatolog
Author: Bosc d'Anjou
Source: http://www.flickr.com
Usługi dentystyczne cieszą się stale rosnącą popularnością. Dwa główne powody mają na to wpływ. Rosnąca świadomość ludzi – oto pierwszy z nich. Ludzie chodzą do dentystów coraz częściej, przede wszystkim ze względów zdrowotnych, a po drugie ze względów estetycznych.

Po czym poznać dobry gabinet stomatologiczny? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę w tym miejscu, co jest najbardziej istotne?

  • Posted on: 10 September 2019
  • By: addmean
gabinet stomatologiczny
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Co charakteryzuje dobry gabinet stomatologa? Z pewnością parę rzeczy, choćby życzliwy stosunek doktora do pacjenta, który jest wyrażany na przykład przez rozpoczęcie każdej wizyty od rozmowy w pozycji siedzącej. Czemu to takie ważne? Gdyż zmniejsza to dystans między dentystą oraz pacjentem, zaś jednocześnie w tym czasie lekarz jest w stanie dowiedzieć się przydatnych w leczeniu rzeczy, ponieważ przeprowadza dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia oraz samopoczucia pacjentów. Dzięki temu można ustalić również plan leczenia.