dentysta

Po czym poznać dobry gabinet stomatologiczny? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę w tym miejscu, co jest najbardziej istotne?

  • Posted on: 4 March 2022
  • By: addmean
gabinet stomatologiczny
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Co charakteryzuje dobry gabinet stomatologiczny? Z pewnością kilka rzeczy, choćby życzliwy stosunek doktora do pacjenta, który jest wyrażany na przykład poprzez rozpoczęcie każdej wizyty od rozmowy w pozycji siedzącej. Czemu to tak ważne? Ponieważ zmniejsza to dystans między stomatologiem i pacjentem, natomiast jednocześnie podczas takiej rozmowy lekarz może dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, gdyż przeprowadza dokładny wywiad na temat stanu zdrowia i samopoczucia pacjenta. W ten sposób jest możliwe by ustalić również plan leczenia.

Jak powinniśmy zadbać o higienę jamy ustnej? Co pełni tu kluczową rolę?

  • Posted on: 26 January 2022
  • By: addmean
mycie zębów
Author: Jakob Renpening
Source: http://www.flickr.com
Chodzenie do dentysty to dla dużej ilości ludzi przykra konieczność. Najczęściej wiąże się to z dużym stresem. Musimy natomiast wiedzieć, że możemy tych nieprzyjemności uniknąć. Należy tylko odpowiednio i systematycznie dbać o higienę jamy ustnej, a w takim wypadku prócz ładnego uśmiechu oraz świeżego oddechy pożegnamy się ze stresującymi wizytami u stomatologa. Jak w związku z tym powinniśmy dbać o higiena jamy ustnej?

Jak przedstawia się rynek stomatologów na warszawskim Ursynowie?

  • Posted on: 12 January 2022
  • By: addmean
stomatolog
Author: Bosc d'Anjou
Source: http://www.flickr.com
Usługi dentystów cieszą się stale rosnącą popularnością. Wynika to z dwóch głównych czynników. Pierwszy z nich to coraz większa świadomość społeczeństwa. Ludzie korzystają z dentystów coraz częściej, po pierwsze ze względów zdrowotnych, a po drugie ze względów estetycznych.

W jaki sposób wyszukać dobrego ortodontę? Sprawdź teraz nasz tekst!

  • Posted on: 9 January 2022
  • By: addmean
zdrowe zęby
Author: birdco.pl
Source: birdco.pl
Niejeden z nas miał w swoim życiu sytuację, iż nagle spotkał go nieoczekiwany a także męczący ból zęba. W takiej sytuacji na nasze szczęście w każdym ambulatorium dentystycznym wpuszczą nas bez kolejki i dzięki temu nie będziemy musieli cierpieć.

Zgryz perfekcyjny, bez boleści i za niewysoką kwotę

  • Posted on: 26 May 2020
  • By: addmean
Dentysta
Author: ND Strupler
Source: http://www.flickr.com
Borowanie zębów nie jest przyjemnością. Kojarzy nam się z rwaniem korzeni w pocie czoła. Dlaczego boimy się dentystów? Nie ważne co dokładnie mamy robione z zębem, krzykiem reagujemy na sam spacer do stomatologa. Okazuje się, że wiele osób ma złe wspomnienia z dzieciństwa. Nie chcemy o tym myśleć, a siedzenie na fotelu kojarzymy z boleściami.