śniadanie

Świetny pomysł na przepyszne śniadanie

  • Posted on: 18 June 2022
  • By: addmean
śniadanie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Polskę opanowała moda na zdrowy tryb życia. Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe kluby fitness, mnóstwo osób kształci się w kierunku bycia trenerem personalnym, a prasa pisze o zdrowym odżywianiu. Co ciekawe można jeść zdrowo, smacznie i… słodko! Udowodni to przepis na deser z owsianki. A w zasadzie przepisów kilka.

Co warto mieć w domu na zapas, gdy jest się rodzicem malucha? Praktyczne produkty, jakie raczej nie przyjdą ci do głowy jako pierwsze.

  • Posted on: 11 June 2022
  • By: addmean
suplementy i leki
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Często okazuje się, iż sporo rzeczy całkiem niespodziewanie jest przydatnych w domu gdy jesteśmy rodzicami małego dziecka. To, iż dobrze jest mieć zapas nawilżanych chusteczek w paczkach ekonomicznych albo śliniaków - to wiadomo, najsmaczniejsza kaszka też nagle nie może wyparować, lecz zdarza się, iż zupełnie inne rzeczy mogą być przydatne niż te, których każdego dnia używamy.

Dieta wątrobowa: W jaki sposób jeść, gdy borykamy się z problemami wątroby?

  • Posted on: 18 May 2022
  • By: addmean
Zupa cebulowa
Author: Międzybrodzkie Makarony
Source: Międzybrodzkie Makarony
Dieta wątrobowa to idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemami wątrobowymi. Najistotniejsze jest, żeby posiłki były lekkostrawne. Taki sposób przygotowania posiłków pozwoli na regenerację wątroby po zapaleniach czy nawet marskości. Należy pamiętać, że na problemy z wątrobą mogą wpłynąć również inne czynniki, jak stres bądź nieodpowiednia dieta.

Życie z atrakcyjną sylwetką - w jaki sposób należy ją osiągnąć?

  • Posted on: 11 January 2022
  • By: addmean
zdrowe żywienie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy jak najbardziej zdaje sobie sprawę z tego, jak pozytywnie wpływa na nas fakt posiadania zgrabnej sylwetki. Nie od dziś wiadomo, że ten, kto prezentuje się dobrze, jest pozytywnie odbierany przez innych. Często jesteśmy świadkami tego, jak ludzie z odpowiednią aparycją przyciągają inne osoby, wyróżniają się w towarzystwie, a w pracy szybciej awansują. Na pewno każdy z nas przekonał się nieraz, jak wiele może się zmienić, gdy sami wyglądamy coraz lepiej.