śniadanie

Dieta wątrobowa: W jaki sposób jeść, gdy borykamy się z problemami wątroby?

  • Posted on: 28 July 2020
  • By: addmean
Zupa cebulowa
Author: Międzybrodzkie Makarony
Source: Międzybrodzkie Makarony
Dieta wątrobowa to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemami wątrobowymi. Najważniejsze jest, żeby produkty były lekkostrawne. Ten sposób przygotowania posiłków pozwoli na zregenerowanie wątroby po zapaleniach czy nawet marskości. Należy pamiętać, że na kłopoty z wątrobą mogą wpłynąć również inne czynniki, jak stres lub nieodpowiednia dieta.

Co warto mieć w domu na zapas, gdy jest się rodzicem malucha? Praktyczne produkty, jakie raczej nie przyjdą ci do głowy jako pierwsze.

  • Posted on: 2 July 2020
  • By: addmean
suplementy i leki
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Często okazuje się, że bardzo wiele rzeczy całkowicie niespodziewanie przydaje się w domu gdy jesteśmy rodzicami malucha. To, iż dobrze jest mieć więcej nawilżanych chusteczek w opakowaniach ekonomicznych albo śliniaków - to pewne jak w banku, ulubiona kaszka również nagle nie może wyparować, ale zdarza się, że całkowicie inne produkty mogą być pomocne niż te, których każdego dnia używamy.

Życie z atrakcyjną sylwetką - w jaki sposób należy ją osiągnąć?

  • Posted on: 22 March 2020
  • By: addmean
zdrowe żywienie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak korzystanie wpływa na nas fakt posiadania nienagannej sylwetki. Nie od dzisiaj wiadomo, że ten, kto prezentuje się dobrze, jest pozytywnie odbierany przez otoczenie. Często jesteśmy świadkami tego, jak ludzie z odpowiednią aparycją przyciągają inne osoby, wyróżniają się w towarzystwie, a w pracy zyskują awans. Z pewnością każdy z nas przekonał się niejednokrotnie, jak wiele może się zmienić, gdy sami zaczynamy wyglądać lepiej.

Świetny pomysł na przepyszne śniadanie

  • Posted on: 7 January 2020
  • By: addmean
śniadanie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Polskę opanowała moda na bycie fit! Jeden za drugim powstają nowe kluby fitness, powstał nowy zawód – trener personalny, a w gazetach piszą o zdrowym odżywianiu. Jak się okazuje można jeść zdrowo, smacznie i… słodko! Pokarzemy to publikując przepis na deser z owsianki. A w zasadzie przepisów kilka.