pracy

Rozstanie to nie jest najlepsze wyjście. W większości przypadków warto podjąć trud ratowania związku i zdecydować się na profesjonalną terapię u psychologa

  • Posted on: 8 December 2019
  • By: addmean
psycholog
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Szacunki mówią, że ponad jedną trzecią zawartych małżeństw kończy rozwód. Niestety od wielu lat w tej materii utrzymuje się tendencja wzrostowa, a pary coraz częściej decydują się na ostateczne rozstanie zamiast walczyć o swój związek. Naturalnie zdarzają się sytuacje, w których nie ma najmniejszych szans na uratowanie małżeństwa, ale wiele rodzin mogłoby przetrwać nawet wielkie trudności, gdyby małżonkowie podjęli odpowiednie kroki. Jednym z najskuteczniejszych sposobów pracy nad związkiem jest terapia małżeńska. Jeszcze przed kilkoma laty ten rodzaj terapii uważany był za coś wydumanego, zbytecznego, dziś na szczęście sposób jej postrzegania uległ wielkiej zmianie.

Na czym polega coaching i szkolenia sprzedażowe i do czego służą w biznesie?

  • Posted on: 15 October 2019
  • By: addmean
coaching
Author: www.istockphoto.com
Source: www.istockphoto.com
Potrzeba Ci szkoleń personalnych? Prowadzisz projekt i nie wiesz jak wykorzystać swój potencjał, a może jesteś kierownikiem i zarządzasz grupą ludzi? Jeśli tak to przekonaj się czym jest coaching!

Coaching prowadzony jest z powodzeniem w wielu miastach Polski.

Wśród bardzo dużej liczby firm na ryku by odnieść sukces musimy nie tylko wytwarzać jakościowo dobre produkty, ale też zadbać o inną stronę naszej działalności. Najlepiej poświadczoną odpowiednimi certyfikatami..

  • Posted on: 23 September 2019
  • By: addmean
Aplikacje
Author: Locus Research
Source: http://www.flickr.com
Prowadząc działalność produkcyjną warto pamiętać o uzyskaniu dokumentów poświadczających wysoką jakość naszych towarów . Certyfikacja produktów to niebywale złożony, lecz niezmiernie ważny i potrzebny wręcz proces w dzisiejszych czasach.

Kilka informacji na temat wizytówek

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
wykres
Author: Inni PR & Marketing
Source: Inni PR & Marketing
Funkcjonalne oraz estetyczne - dokładnie takie są współczesne wizytówki. Znacznie różnią się one od tego, w jaki sposób prezentowały się wizytówki produkowane kilkanaście lat temu. Dziś cechuje je o wiele większa dowolność i mniejsze gabaryty.


Dlaczego tak wielką wagę przykładamy do wizytówek? Czemu druk wizytówek to osobna usługa, nie związana z innymi rodzajami druku? Dlaczego umiemy wydawać krocie na ich projekty? Dzisiaj może rzeczywiście generalnie wizytówek tworzy ciut mniej, lecz w dalszym ciągu są one popularne w pewnych sferach- fachowe druk wizytówek.